04.04.2018 Software

Nový firmware verze 3.3 pro 2N® Indoor Touch přináší zajímavá vylepšení

Na základě podnětů z trhu jsme do nové verze firmware pro komunikátor 2N® Indoor Touch přidali hned několik užitečných funkcí. Jedná se např. o adaptivní potlačení ozvěny, podporu zobrazení videa z externí Axis IP kamery či uživatelské vyzváněcí melodie.

Adaptivní potlačení ozvěny
Výrazně jsme zvýšili kvalitu a srozumitelnost audia v navázaném hovoru. Adaptivní potlačení ozvěny tak významně vylepšuje uživatelský komfort při obousměrné konverzaci s protistranou.

Podpora zobrazení videa z externí Axis IP kamery
V souvislosti s partnerstvím s Axis Communications nabízíme možnost přepínání zobrazení náhledu ze všech Axis IP kamer, které podporují video stream prostřednictvím RTSP.  Externí kameru tak lze využít jako alternativní zdroj video streamu např. k libovolnému 2N IP interkomu nebo IP telefonu. Funkci přepnutí zobrazení lze navíc využít kdykoliv - během hovoru i mimo něj.

Uživatelské vyzváněcí melodie
Nyní si může uživatel nahrát vlastní oblíbenou vyzváněcí melodii z audio souboru .wav a nastavit ji jako notifikaci příchozího hovoru.

Další funkce vylepšení
Uživatelé rovněž ocení možnost nastavení odlišné vyzváněcí melodie pro příchozí hovor od interkomu a při stisku tlačítka dveřního zvonku. Díky různým audio notifikacím tak snadno rozpoznáte, u jakých dveří se návštěvník nachází. Mezi další novinky patří i lokalizace uživatelského rozhraní aplikace do libovolného jazyka či volitelný automatický příjem hovoru. 

Zaujaly vás nové funkce komunikátoru 2N® Indoor Touch?

Chcete se podívat na detailní přehled všech nových funkcí a změn nebo hned aktualizovat vaše zařízení? Navštivte naši sekci Firmware, kde najdete souhrnné release notes i samotný firmware ke stažení.

Přejít do sekce Firmware