14.12.2018 Kompatibilita

Nové možnosti integrace se systémem společnosti Savant

Savant představil produktovou řadu Entry Service založenou na integraci s 2N IP interkomy a konfiguraci služby 2N® Mobile Video. Ta je poskytována systémovým integrátorům portálem My2N. Savant Entry Service poskytuje celou řadu výhod 2N IP interkomů a cloudových služeb 2N jako je video komunikace ve vysoké kvalitě i během noci či možnost dostávat notifikace a přijímat video hovory prostřednictvím mobilní aplikace Savant.

Integrace cloud řešení Savantu a My2N je postavena na 2N Partner API, které již dnes umožňuje celou řadu podobných B2B integrací. Uživatelé mobilní aplikace Savant Pro 8 nyní mohou přijímat hovory z interkomů, ať už jsou kdekoliv. Majitelé domů či residenti mohou komunikovat, prostřednictvím IP interkomu s příchozími a vzdáleně jim otevřít dveře. Savant nabízí tuto aplikaci spolu s využitím 2N IP interkomů. Aplikace skvěle doplňuje systém pro domácí automatizaci, Savant Pro 8.

Uživatelé tak nyní mají nejen možnost vzdáleně komunikovat s návštěvou, ale aplikace jim dává možnost mít neustále přehled o tom, co se děje u vstupu díky kameře s nočním viděním. Aplikace Savant Pro 8 je dostupná pro iOS a zařízení Android.

Integrace se systémem Savantu skrze 2N Partner API, také umožňuje snadnou konfiguraci a monitoring 2N IP produktů kdekoliv na světě ze systémů třetích stran.

Zjistěte více o 2N Partner API

Zaujala vás možnost integrace cloudového řešení do My2N pomocí Partner API?

Kontaktujte nás