11.10.2017 Firma

Nové kariérní video 2N: Spojte s námi svoji budoucnost

V dnešním digitálním světě již běžný textový inzerát přestává být pro mnoho uchazečů přitažlivý a do popředí se stále víc dostávají náborová videa. Proto i naše HR oddělení drží krok s aktuálními trendy a začíná při obsazování pracovních míst využívat tuto novou formu komunikace.

Video představuje uchazečům o zaměstnání především výjimečnou pracovní atmosféru naší firmy, a vznik našeho hlavního produktu, 2N® Helios IP Verso. Pohledem interkomu tak přibližuje práci napříč všemi odděleními, které se podílejí nejen na jeho vývoji a výrobě, ale i na jeho uvedení na trh. Kandidáti tak poznají, jak to ve 2N vypadá, jaká zde panuje nálada, s kým budou ve firmě spolupracovat a další důvody, proč by měli nastoupit právě k nám.

Natáčení pomocí kamer a dronů probíhalo během srpna a září pod vedením oddělení HR a marketingu. Perličkou je, že si ve videu v hlavních rolích zahráli přímo zaměstnanci 2N, a to dokonce i členové top managementu. Následně nám video v nahrávacím studiu nadaboval Jakub Kohák, jehož hlas video odlehčuje a dává mu další rozměr.

A jak se nám video povedlo? O tom se můžete přesvědčit sami.