24.10.2018 Software

Nová verze aplikace 2N® IP Eye 1.1.5

Právě jsme vydali novou verzi aplikace 2N® IP Eye, ve které jsme se kromě nových funkcí zaměřili také na modernizaci vzhledu samotné aplikace, zvýšení bezpečnosti a optimalizaci uživatelské použitelnosti.

A co je tedy v této verzi aplikace nového?

Možnost výběru výchozí kamery
Je-li k 2N IP interkomu připojena externí IP kamera, potom je možné v aplikaci nastavit, která kamera se při hovoru zobrazí jako primární. Recepční si tak může určit, zda chce nejprve raději vidět detail návštěvníka z interní kamery 2N IP interkomu, nebo náhled z externí kamery umístěné nad vchodovými dveřmi. Náhledy z kamer lze mezi sebou ve vyskakovacím okně následně libovolně přepínat.

Přepínání interní a externí kamery v monitorovacím okně
2N® IP Eye lze používat v režimu video monitorovacího okna, kdy správce budovy monitoruje dění před několika IP interkomy zároveň. Novinkou v tomto režimu je možnost přepínat mezi interní a externí kamerou u jednotlivých interkomů, čímž správce budovy získá zdarma jednoduchý video monitorovací nástroj i pro IP kamery výrobců třetích stran.

Logování a zvýšená bezpečnost aplikace
Chová-li se aplikace nestandardním způsobem, potom uživatel může snadno stáhnout logy z aplikace a odeslat je své technické podpoře na detailní prozkoumání a vyřešení problému. Zároveň, pro zvýšení bezpečnosti komunikace mezi IP interkomem a 2N® IP Eye, jsme do aplikace implementovali novou verzi protokolu TLS, konkrétně TLS 1.2.

Stáhněte si novou verzi 2N® IP Eye!