01.12.2017 Software

Nová verze 1.9 systému 2N® Access Commander

Před koncem roku vydáváme novou verzi softwaru 2N® Access Commander určeného pro správu přístupových oprávnění v objektu a pro hromadnou konfiguraci 2N zařízení.

Verze 1.9 přináší následující funkce:

Plná podpora biometrie
Jakoukoliv velkou instalaci, kde se použije čtečka otisků prstů pro 2N® Helios IP Verso a 2N Access Unit, lze nyní pohodlně centrálně spravovat. Načtení otisků prstů do 2N® Acess Commanderu přes biometrickou USB čtečku, synchronizace uživatelských přístupových dat nebo vícenásobná autentifikace s použitím biometrie jsou komfortně dostupné z jednoho místa.

Časové zóny
Jakmile systém zjistí zařízení v různých časových zónách, automaticky u přístupových logů a docházky zobrazí časovou značku doplněnou informací o časové zóně ve formátu UTC. V pravém horním rohu nyní také neustále uvidíte hodiny zobrazující systémový čas, datum a časovou zónu.
Díky tomu má správce jasný přehled o časových údajích v porovnání s jeho místním časem a navíc jednoduše rozliší časové závislosti na první pohled.

Automatická synchronizace kontaktů na  displeji interkomu
Na displej interkomů 2N® Helios IP Verso nebo 2N® Helios IP Vario se díky automatické synchronizaci kontaktů okamžitě propíše změna nově přidaného nebo odebraného uživatele v 2N® Access Commanderu. To značně zjednodušuje a zrychluje správu displeje a šetří náklady. 

Vícenásobná autentizace uživatele
Pro každou přístupovou zónu je nově možné vyžadovat kombinaci až 3 různých způsobů autentizace uživatele – RFID karta, PIN a otisk prstu. 
Až trojitá autentizace se hodí do prostředí vyžadující extrémně náročné zajištění bezpečnosti přístupu (vláda, sklady, výrobní, výzkumná a vývojová zařízení apod.).