05.12.2017 Firma

Měníme pojmenování 2N interkomů

Od 1. Ledna 2018 dochází k úpravě pojmenování názvu produktů ve skupině 2N interkomů. Všechny produkty z této skupiny, jak IP tak analogové, budou nově uváděny bez slova „Helios“. 

K tomuto kroku nás vedlo mnoho důvodů a věříme, že si názvy oblíbíte. Od ledna se tato změna promítne i v naší komunikaci směrem k vám, našim obchodním partnerům a zákazníkům. Nové názvy produktů v sobě nesou jméno společnosti 2N, zvolenou technologii produktu, tedy Analog či IP, a deskriptivní název, např. Verso, Solo, Base, Force, Safety, Uni či Vario.

Uveďme si příklad: 2N® IP Verso
2N® (název firmy a ochranná známka) IP či Analog (zvolená technologie) a Verso (deskriptivní název)

Názvy produktů jsou platné bez výjimky pro všechny světové trhy. Do současnosti jsme odlišovali pojmenování na německém trhu, kde jsme uváděli místo „Helios“ označení „EntryCom“. Díky novému pojmenování tato změna odpadá a německý trh bude přejímat stejná objednací čísla produktů, které se pro ostatní trhy nemění a jsou nadále platná.

Ve 2N jsme si vytyčili jasný cíl. Do nového roku 2018 vstoupíme s již upravenou komunikací, která se odrazí na prezentaci na webových stránkách a klíčových marketingových materiálech.  Je možné, že se nám nepodaří změnit veškeré poskytované marketingové materiály ihned k 1. 1. 2018, ale v průběhu dalších týdnů změny určitě dokončíme. Všechny upravené marketingové dokumenty najdete postupně na naší 2N Media Library či webových stránkách.

Věříme, že nastavené změny se promítnou i v komunikaci 2N distribuční sítě, která vám bude v následujících měsících, v průběhu Q1/Q2 2018, schopna poskytnout aktualizované údaje i prostřednictvím svých komunikačních kanálů. 

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na vašeho 2N Account Managera.