08.05.2019 Software

Ještě rychlejší a bezpečnější 2N® Access Commander 1.12

Přinášíme novou verzi softwaru pro hromadnou správu přístupů 2N® Access Commander. Díky novým funkcím jej můžete použít i v instalacích s 10000 rezidenty. Práce s ním bude pro administrátora stále plynulá a příjemná. Zároveň tato verze přináší i nové funkce zvyšující bezpečnost řešení.

Využijte 2N® Access Commander i v těch největších instalacích
S verzí softwaru 1.12 lze přímo z 2N® Access Commanderu nahrát do IP interkomů nebo čteček pro kontrolu vstupu až 10 000 uživatelů. Můžete tak 2N® Access Commander použít v opravdu velkých instalacích až s 10 000 rezidenty či zaměstnanci.

Žádné prodlevy při synchronizaci
Ve chvíli, kdy administrátor uživatele do softwaru 2N® Access Commander přidá, změna se okamžitě propíše do příslušných zařízení. Bez časové prodlevy pro synchronizaci. Uživatel se tak ihned po přidání do systému dostane do prostor, kam má povolen vstup, a zároveň se mu lze i dovolat.

Další krok k hlubší integraci se systémy třetích stran
Některé systémy třetích stran neumí zpracovat identifikátor ve formě otisku prstu či mobilního telefonu odeslaný ze 2N zařízení. 2N® Access Commander 1.12 přináší Virtual Card ID, zástupný identifikátor, díky kterému systém třetích stran uživatele rozpozná a vpustí ho dovnitř.

Snadnější nastavení volání na více uživatelů z 2N® Access Commanderu
Po stisknutí tlačítka rychlé volby na interkomu lze volat na více uživatelů zároveň. Tuto funkci již znáte z webového rozhraní IP interkomů. Teď toto nastavení administrátor snadno provede pro více zařízení přímo v softwaru 2N® Access Commander.

Nabídněte funkci tichého alarmu administrátorům systému
I tato funkce je již delší dobu standardem při konfiguraci interkomů přes webové rozhraní. Nyní lze nastavit tichý alarm pro PIN a otisk prstu hromadně v 2N® Access Commanderu. Každému uživateli lze přidělit speciální PIN kód či si může načíst vybraný prst, který je následně použit pro aktivaci tichého alarmu. Tím se otevřou dveře do budovy, ale zároveň se provede další akce, kdy je odeslán HTTP příkaz či sepnuto konkrétní relé informující ostrahu o vzniklém nebezpečí.

Větší přehled o tom, kdo otevřel dveře
Díky přístupovým logům vidí administrátor, kdo a kdy vstoupil do budovy, v jakém místě a jakým způsobem se identifikoval. Nově v případě incidentu může také dohledat, který zaměstnanec otevřel návštěvníkovi dveře vzdáleně ze svého telefonu přes DTMF kód.

Ještě rychlejší odezva softwaru
Zcela zásadně jsme vylepšili rychlost a stabilitu softwaru. Díky přechodu na novou platformu (.NET Core) se administrátor může těšit z mnohem rychlejší odezvy na jednotlivé úkony.

Zaujaly vás nové funkce softwaru 2N® Access Commander?

Vyzkoušejte si online demo 2N® Access Commanderu v jedné ze tří rolí (administrátor, manažer, uživatel) nebo si 2N® Access Commander 1.12 rovnou stáhněte.

VYZKOUŠET DEMO/STÁHNOUT SW