12.04.2019 Řešení

Inspirujte se úspěšnými rezidenčními projekty našich zákazníků

Nevíte si rady s rezidenčním projektem? Podívejte se, jak lze využít 2N produkty na trhu bytových domů a dopřejte svým zákazníkům víc než jen zvonek. V uplynulých letech byly 2N produkty použity v mnoha rozličných rezidenčních projektech. Přestože už od instalace některých z nich uběhla delší doba, jejich kvalita a užitná hodnota je platná stejně jako v den instalace. Podívejte se na vybrané úspěšné projekty.

Integrujte snadno se systémem domácí automatizace

Pro 24 moderních londýnských apartmánů byl vybrán modulární interkom 2N® IP Verso s dotykovým displejem a RFID čtečkou. Příjem volání je zajištěn odpovídacími jednotkami 2N® Indoor Touch doplněnými o službu 2N® Mobile Video. To vše je snadno integrováno do systému domácí automatizace od Control4.

Podívat se na projekt

Připojte 2N IP interkomy k různým odpovídacím jednotkám

Požadavkem při modernizaci bytového komplexu o 108 bytech a 7 vchodech bylo větší zabezpečení vstupu a různé nároky pro odpovídací jednotky. Díky berzproblémové integraci bezpečnostního interkomu 2N® IP Verso se zařízeními třetích stran bylo řešení snadné.

Podívat se na projekt

S 2N produkty může být vaším zákazníkem třeba i komplex pro seniory

Vesnička pro seniory Bournville Gardens využívá interkomy od 2N a službu 2N® Mobile Video zejména pro jejich snadné ovládání. Volání je navíc doplněno přenosem videa z interkomu na televizní obrazovku obyvatele. V případě, že senior neodpovídá, je hovor z bezpečnostních důvodů přesměrován na recepci.

Podívat se na projekt

Prozkoumejte další úspěšné projekty

Přejít do sekce