10.08.2018 Software

Firmware 2.24.0: nové funkce pro IP interkomy od 2N

Právě jsme uvolnili novou verzi firmwaru pro IP interkomy a přístupové jednotky od 2N. Podívejte se, jaké možnosti tento produktový update nabízí.

  • S aktuálním FW 2.24 přichází zcela nově pojatý adresář IP interkomů a přístupových jednotek. Od nynějška můžete vkládat až 10.000 uživatelů a přiřadit k nim uživatelské informace typu telefonního čísla, jak jste zvyklí z předchozích verzí firmwaru.
  • Základní forma funkce anti-passback, nazývaná také jako časově-logický anti-passback, znemožní načtení karty dvakrát po sobě pro získání přístupu do určitého prostoru. Vyžadovány jsou čtečky pro vstup i východ. Komplexnější scénáře pro anti-passback lze nastavit pomocí softwaru 2N® Access Commander (verze 1.11.0).
  • Již není třeba používat pole ‘zástupce uživatele’ pro přidání více uživatelů pod jedno tlačítko rychlé volby nebo vytvářet ‘alias’ pro více uživatelů na jedné pozici v displeji pro paralelní volání (skupinového volání).
  • Do sekce Automatizace byly přidány funkce ‘Dveře otevřeny násilím’ a ‘Dveře otevřeny příliš dlouho’, které lze využít jako události spouštějící další kroky dle vašich preferencí.

V sekci ‘Firmware‘ najdete kompletní poznámky k této nové verzi a možnost stažení firmwaru.