26.03.2018 Události

Duben ve znamení velkých výstav

Začátek jara je ve 2N spojen s přípravami hned na několik významných veletrhů v různých koutech světa. Kromě výstavy ISC West v USA, o které už jsme informovali, představíme naše novinky v portfoliu IP interkomů a IP přístupových systémů například na veletrhu Securex v polské Poznani, na Expo Seguridad v Mexiku nebo na výstavě Intersec v Saúdské Arábii.

Securex Poland

Securex Poland (23.-26.4.2018) je největším veletrhem zaměřeným na bezpečnostní technologie nejen v Polsku, ale i ve střední Evropě. Na stánku #27A návštěvníkům předvedeme kromě ostatních produktů i zbrusu novou odpovídací jednotku 2N® Indoor Talk. Chybět nebude ani náš nejnovější interkom 2N® LTE Verso, který ke svému fungování potřebuje jen napájení a LTE síť. Přijďte i vy otestovat naše novinky.

zaregistrujte se jako návštěvník výstavy!

Expo Seguridad

Na veletrh Expo Seguridad v Mexiku (24.-26.4.2018) jezdíme už několik let. Jedná se o největší veletrh v oblasti bezpečnostních technologií v celém regionu Latinské Ameriky. Návštěvníkům našeho stánku #1110 kromě ostatních novinek předvedeme i nové IP přístupové jednotky kombinující RFID s Bluetooth nebo dotykovou klávesnicí. Přijďte i vy na náš stánek #1110 a seznamte se s našimi produktovými novinkami!

Bezplatně se zaregistrujte!

Intersec Saudi Arabia

Ve stejném termínu představíme naše produktové novinky prakticky na druhém konci světa, konkrétně na veletrhu Intersec v Saúdské Arábii (24.-26.4.2018). Kromě představení produktových novinek návštěvníkům našeho stánku #D51 vysvětlíme, kde všude se dají použít naše IP interkomy a přístupové systémy a jaké výhody přinášejí svým uživatelům.

Zaregistrujte se jako návštěvník výstavy!

Kalendář výstav

Nevyhovuje vám termín? Naplánujte si návštěvu jiné výstavy v následujících 4 měsících.
Kde 2N vystavuje?