14.05.2019 Kompatibilita

BT spojil síly s 2N: Co vám to přinese?

2N spolupracuje s významnými společnostmi jako je BT. Přidat 2N IP přístupový systém do jejich sjednocené cloudové komunikační platformy je navíc otázkou výběru z rozvíracího seznamu.

Platforma Wholesale Hosted Communication od BT nabízí komplexní řešení komunikace přes cloud, který nově zahrnuje i 2N IP přístupový systém. Integrátor si vybere 2N zařízení z rozvíracího seznamu v objednacím portálu Obchodní zóny WHC. 2N IP interkomy se přes platformu nakonfigurují dle potřeb projektu a následnou správu si integrátor snadno převezme.

Cloudové řešení komunikace přináší mnoho výhod. V objektu realizace není nutné přechovávat drahé a rychle zastarávající PBX. 2N IP interkomy mají díky připojení ke cloudu přístup k automatickým aktualizacím. Seznam účastníků v displeji interkomu je tedy stále aktuální, stejně tak jako firmware zařízení. Celý systém lze navíc jednoduše rozšířit.

Andrew Newbury, BT Senior Product Manager, říká: „Díky 2N portfoliu můžeme svým zákazníkům nabídnout vhodné možnosti pro trhy, kde podnikají, od jednoduchého kancelářského interkomu až po robustní interkom pro průmyslové objekty.“

Chcete vědět víc o spolupráci s BT?

Přečtěte si celou tiskovou zprávu o integraci 2N IP dveřní komunikace s BT.

Přečíst tiskovou zprávu