03.01.2018 Firma

AXIS Communications a 2N spojují síly v USA a Kanadě

Od 1. Ledna 2018 dochází ke spojení sil 2N USA LLC a Axis Communications Inc. v USA a Kanadě. Spojením sil vzniká pro zákazníky možnost využití unikátního a komplexního portfolia řešení v oblasti IP přístupových systémů a IP kamer.

Dosavadní aktivity 2N v Severní Americe budou začleněny do Axis Communications v tomto regionu. Značka 2N bude nadále aktivně propagována prostřednictvím specializovaného 2N produktového a obchodního týmu v rámci skupiny Axis Business Development pro Severní Ameriku. Dosavadní zaměstnanci 2N v tomto regionu se stávají součásti Axisu.

Jako každý jiný produkt Axis prodávaný v USA a Kanadě budou produkty 2N součástí programu Axis Channel Partner Program (CPP). Produkty 2N budou od nového roku dostupné prostřednictvím distributorů Axis.

„Začleněním znalostí a technologií společnosti 2N do portfolia Axis nabízíme našim zákazníkům kompletní řadu přístupových řešení, včetně dveřních interkomů Axis Network Doorstation a IP interkomů 2N. Vzhledem k tomu, že 2N otevíráme také své prodejní kanály, umožníme rychlejší rozvoj a adopci IP interkomů v našem regionu,“ říká Fredrik Nilsson, viceprezident AXIS pro Ameriku.

„Společné úsilí firem 2N a Axis Communications představuje pro společnost 2N i její zákazníky zásadní přínos,“ řekl Oldřich Stejskal, výkonný ředitel 2N. „Značka 2N je na tomto trhu silná a své postavení si uchová i nadále, neboť speciální tým pro rozvoj společnosti 2N v rámci severoamerických provozů firmy Axis bude značku 2N aktivně propagovat.“