Asistence pro první instalaci: 2N Access Unit & 2N® Access Commander

Využijte možnosti asistence naši technické podpory při vaši první instalaci jednotek 2N Access Unit a 2N® Access Commanderu. Produkty nachází své uplatnění v administrativních budovách, školách, komerčních prostorech, hotelových resortech, rezidenčních projektech a mnoha dalších oblastech.

Přístupové jednotky 2N Access Unit jsou založené čistě na IP technologii. Kombinují funkci tradičního kontroléru dveří, které lze kombinovat s čtečkou RFID karet, technologií Bluetooth, otiskem prstu či dotykovou klávesnicí. Jsme si vědomi toho, že ne všichni instalátoři či integrátoři našich produktů již opustili tradiční analogové technologie a plně se věnují instalacím technologií na bázi IP. Proto vám nabízíme vzdálenou asistenci při vaši první instalaci 2N Access Unit. Věříme, že vás dokážeme přesvědčit o výhodách moderních technologií v přístupových systémech.

V rámci akce vám poradíme, jak nastavit produkty v softwaru 2N® Access Commander, který využijete pro efektivní správu IP přístupových systémů. 2N® Access Commander kombinuje jednoduchost instalace, intuitivní ovládání a rozhraní webového prohlížeče. 

Ozvěte se nám v období od 13. listopadu 2017 do 31. března 2018 na telefonní lince +420 225 271 323 či emailem na accesscontrol@2n.cz a domluvte si termín, kdy vám bude pracovník technické podpory k dispozici. Linka je dostupná od pondělí do pátku v čase 10-16 hod. (CET)

Nabídka je platná pro všechny systémové integrátory, instalátory a techniky, kteří budou provádět svou první instalaci.

Více informací o akční nabídce najdete v přiloženém letáku.

Pozn.: vztahuje se na všechny modely 2N Access Unit