13.04.2018 Software

5 zajímavostí z nové verze firmware 2.23.0

Představujeme Vám novou verzi firmware 2.23.0 pro naše produkty z řad IP interkomů, přístupových systémů a SIP audia. Uživatelům přináší hned několik novinek, mezi které patří např. přidávání otisků prstů přímo přes biometrický modul interkomu 2N® IP Verso, spuštění tichého alarmu pomocí otisku prstu, či podpora dvou RFID karet u jednoho uživatele.

Podívejte se na výběr 5 nejzajímavějších funkcí, které jsme pro Vás přichystali:

  • Přidávání otisků přímo přes modul čtečky otisků prstů – otisky prstů nově načtete přímo přes biometrický modul pro 2N® IP Verso. Uživateli tak odpadají investice do externí USB čtečky, která byla doposud nutná pro správu a přidávání nových uživatelských otisků.
  • Spuštění tichého alarmu pomocí otisku prstu – v případě krizové situace použitím vybraného otisku prstu nejen otevřete dveře, ale zároveň spustíte i tichý alarm. Ten např. vyšle nouzovou zprávu bezpečnostní službě či ostraze objektu.
  • Podpora dvou RFID karet – tato novinka najde využití zejména tam, kde je nutné pro přístup do objektu používat dvě rozdílné technologie RFID čteček. Každý uživatel může mít až dvě různé RFID karty, např. na frekvenci 13.56 MHz a 125 kHz.
  • Vylepšení logů událostí - další funkce zvyšující bezpečí uživatele. Nyní je možné i v případě skupinového hovoru v logu jednoznačně dohledat, který z uživatelů otevřel dveře.
  • Vyšší komprese audia – vylepšení se dočkal i 2N® SIP Speaker Horn, který nově podporuje kodek G.729. Ten umožňuje vyšší kompresi audia, čímž přináší efektivnější využití šířky pásma potřebné pro přenos.

Zalíbila se vám některá z nových funkcí?

Stáhněte si nový firmware v sekci Firmware nebo využijte možnost upgradu přímo v konfiguračním rozhraní vašeho zařízení. Nezapomeňte však, že nový firmware je plně kompatibilní pouze se softwarem 2N® Access Commander ve verzi 1.10.0 nebo vyšším!

Přejít do sekce Firmware