16.08.2017 Kompatibilita

2N výtahové komunikátory opět o trochu komunikativnější

Svět přechází z analogu na IP technologie a to se týká i operátorů provozující pevné linky. Ti své původní analogové linky začali měnit za nové. A protože vám chceme poskytovat ty nejspolehlivější služby, nesmí naše výtahové komunikátory 2N® Lift1, 2N® Lift8 a 2N® LiftIP zaostávat.

Fixní operátoři celosvětově nahrazují tradiční analogové linky převodníky do IP sítí. Rozhodli jsme se proto otestovat 2N® Lift1, 2N® Lift8 a 2N® LiftIP na těchto nových přípojkách ve speciální laboratoři IP-Testecenter v Bonnu, kterou spravuje společnost Deutsche Telekom. Výsledky nás i vás určitě potěší. Závěrem totiž bylo, že produkty 2N® Lift1, 2N® Lift8 jsou plně kompatibilní s novým typem analogových linek MSAN POTS. 2N® LiftIP a 2N® Lift8 jsou plně kompatibilní i s VoIPovými linkami typu LAN IP Voice/Data. Uvíznete-li ve výtahu, pak se nebojte, že byste si nemohli přivolat pomoc.

Potřebujete o jednotlivých produktech více informaci? Prohlédněte si produktové stránky 2N® Lift1, 2N® Lift8 či 2N® LiftIP- výtahových komunikátorů, které obstojí i v síti nové generace.