25.04.2017 Události

2N vystavuje v Saúdské Arábii a Jihoafrické republice

Zatímco za okny je jaro v plném rozpuku, ve 2N vrcholí přípravy na blížící se výstavy. Už za několik dní představíme naše řešení kontroly vstupu a distribuce audia po IP síti na veletrhu Intersec v Saúdské Arábii. A jen o něco později, na přelomu května a června, předvedeme naše produktové novinky na výstavě Securex v jihoafrickém Johannesburgu.

Na veletrhu Intersec (2.-4.5.2017) v saúdské Džiddě na stánku D51 návštěvníkům předvedeme proč právě 2N produkty patří k nejuznávanějším nejen v evropském, ale i v celosvětovém měřítku. Mezi vystavenými produkty rozhodně nebudou chybět novinky jako je 2N® Helios IP Base nebo venkovní reproduktor 2N® SIP Speaker Horn, který se pyšní nejvyšší hlasitostí na trhu. Letos se koná teprve první ročník této výstavy a my pevně doufáme, že naše produkty zde získají zaslouženou pozornost. Zaregistrujte se bezplatně ještě dnes a přijďte nás navštívit na stánek D51

Naopak na výstavě Securex (30.5.-1.6.2017) v Jihoafrické republice už vystavujeme poněkolikáté. Na tamním trhu je otázka bezpečnosti velmi vážným tématem, a tak není divu, že je o naše produkty velký zájem. Naši zákazníci na našich produktech oceňují především jejich vysokou fyzickou odolnost, ale i chytré funkce jako je integrovaná HD kamera, funkce nočního vidění či plná integrace s CCTV systémy. Přijďte nás navštívit na stánek D16 a seznamte se s našimi novinkami, stačí se bezplatně zaregistrovat.