13.03.2017 Události

2N rozširuje své řady

V březnu se 2N chystá hned na dva studentské pracovní veletrhy na nejprestižnější průmyslové univerzitě v České republice- ČVUT. Cílem je najít talentované studenty a budoucí posilu 2N do oblastí vývoje, testování a oddělení technické podpory.

Co@FITiKariera jsou studentskými veletrhy, kterých se každoročně účastní více než dva tisíce potenciálních zájemců. Do týmu 2N Telekomunikace se letos připojil i Petr Černín- zakladatel klíčových produktů 2N z hlediska softwaru, či Jan Maštalíř- ředitel vývoje. Studenti tak mají možnost si své budoucí nadřízené pořádně proklepnout.

Na loňském veletrhu 2N ulovila například Ivana nebo Tomáše. Proč si vybrali 2N a jak se jim tady líbí?

“Na veletrhu mě nejvíce zaujal přístup a otevřenost mého tehdy ještě potenciálního šéfa. Dostal jsem nabídky na více pracovních pozic, ale právě ona zkušenost mě zavála do jeho oddělení, kde jsem teď velmi spokojen.”

Ivan, oddělení technické podpory

“Abych řekl pravdu, velké očekávání jsem od veletrhu neměl. Rozdal jsem životopisy a 2N se ozvalo jako první. Každopádně jsem tu spokojený. Líbí se mi hlavně přátelský přístup k zaměstnancům a na Test Teamu, kde pracuji, máme dobrý kolektiv.”

Tomáš, testovací oddělení