05.04.2017 Řešení

2N řešení pro věznice a nápravná zařízení

Vlastnosti produktů společnosti 2N jsou důvodem jejich využití i v prostředí vězeňských a nápravných zařízení. Veškerá komunikace a dohledové systémy musí být vysoce spolehlivé a garantovat maximální ochranu a bezpečnost jak dozorcům, vězňům, tak i jejich návštěvníkům. 2N nabízí řešení, které zajišťuje komplexní systém zabezpečení vězeňského prostředí.

S 2N produkty zajistíte komunikaci mezi vězni a dozorci, kontrolu vstupu a zabezpečení chodeb, rozhlas pro krizové situace a organizační hlášení, ale také nouzový komunikační systém či řízení hovorů. Při správné kombinaci 2N produktů lze vytvořit velmi spolehlivý systém přizpůsobený požadavkům každého zařízení.

S naším řešením je například možné předcházet konfliktům díky odposlechu konverzací vězňů skrze interkom 2N® Helios IP Force, aniž by to oni sami tušili. Oprávněným osobám a návštěvám můžete umožnit vstup díky 2N® Access Unit a významně tak ovlivnit bezpečnost celého zařízení. V případě, že by přeci jen došlo ke kritické situaci, 2N® Net Speaker a 2N® Net Mic vám pomohou situaci zvládnout a uklidnit.

Zjistěte, jaké možnosti jsme pro vás připravili ZDE.