14.03.2018 Události

2N produkty se představí na ISC West v Las Vegas

Už za pár týdnů se otevřou brány ISC West, nejvýznamnějšího veletrhu zaměřeného na bezpečnostní technologie v USA. I tentokrát zde 2N představí své novinky v portfoliu IP interkomů a IP přístupových systémů.

Návštěvníci našeho stánku #7050 se mohou těšit na nejnovější IP přístupové jednotky kombinující RFID technologii s Bluetooth nebo dotykovou klávesnicí, které jim zde v předpremiéře předvedeme. Chybět samozřejmě nebude ani naše pomyslná vlajková loď 2N® IP Verso, čtečka otisků prstů, dotykový displej, ale i další novinka v předpremiéře – odpovídací jednotka 2N® Indoor Talk.

Kromě horkých novinek návštěvníkům ukážeme, jakým způsobem se naše produkty dají co nejlépe využít pro zvýšení bezpečnosti ve školách, ale i v rezidenčních a kancelářských budovách. A věděli jste, že naše produkty lze velmi snadno integrovat s řešeními třetích stran, ať už se jedná o Axis, Genetec či Milestone?

Přijďte nás navštívit!

Zaregistrujte se zdarma jako návštěvník výstavy a přijďte nás navštívit na stánek #7050. Přesvědčte se o výhodách našich produktů na vlastní oči!

Zaregistrujte se zdarma!