04.10.2018 Události

2N produkty se představí na Expoprotection v Paříži

Veletrh Expoprotection, který se koná v Paříži ve dnech 6.-8.11.2018, patří k největším a nejvýznamnějším událostem v oblasti bezpečnostních technologií nejen ve Francii, ale i v evropském měřítku. I tentokrát zde předvedeme to nejnovější z portfolia IP interkomů a přístupových systémů. Přijďte se i vy přesvědčit proč naše produkty patří k nejlepším na světě!

Na stánku C83 v hale 1 návštěvníkům představíme konkrétní řešení jak zvýšit bezpečnost ve školách, na úřadech, v kancelářských budovách a domovech. Jako součást prezentovaných scénářů návštěvníkům předvedeme naše nejnovější přírůstky, ať už se jedná o zbrusu novou odpovídací jednotku 2N® Indoor Talk, první LTE interkom na světě 2N® LTE Verso nebo multifrekvenční RFID čtečky vybavené dotykovou klávesnicí pro zadávání PINu, nebo čtečkou Bluetooth.

Hlavními výhodami našich produktů jsou kromě spolehlivosti a vysoké fyzické odolnosti především jejich kompatibilita se systémy třetích stran, jako je například Genetec, Milestone, Crestron a mnoho dalších. Dají se tak snadno integrovat do kamerových systémů nebo se stát součástí chytrých domácností. Přijďte nás navštívit na stánek C83 a přesvědčte se o výhodách našich produktů na vlastní oči!

Zaregistrujte se zdarma!