23.10.2017 Události

2N produkty navštíví Milano

Po dvou letech se 2N Helios IP interkomy a 2N SIP audio opět představí v Milanu na výstavě Sicurezza 2017. Pokud se vám některý z 2N produktů líbí, ale nenašli jste o něm dostatek informací nebo o něm nejste přesvědčeni, pak se nás na něj přijďte zeptat 15.-17. listopadu osobně na výstaviště.

Přípravy na výstavu Sicurezza 2017 ve 2N rozhodně nepodceňujeme. Připravili jsme pro vás stánek, na kterém vám naši obchodníci představí nejvhodnější produkty pro různé segmenty, ale i ukážou výhody a možnosti integrace s aplikacemi třetích stran. Poví vám o novinkách v podobě modulů pro naši vlajkovou loď 2N® Helios IP Verso, nejnovější 2N® Access Unit se čtečkou otisku prstu nebo Bluetooth v4 technologií. Seznámit se budete moct i s produktem 2N® Access Commander, pomocí kterého přístupovým jednotkám a interkomům nastavujete speciální přístupová práva a zjistíte, že se v každodenních povinnostech mohou stát spolehlivými pomocníky.

Pokud vedete projekt a nejste si jisti, jestli je produkt od 2N ta správná volba, zaregistrujte se a zastavte se mezi 15.-17. listopadem u stánku M05 na výstavě Sicurezza 2017. Rádi vám poradíme a s rozhodováním pomůžeme.