08.08.2017 Události

2N produkty na veletrzích v USA

Prázdninová sezóna je sice v plném proudu, ale ve 2N už naplno běží přípravy na nadcházející veletrhy. V tuto chvíli se kromě jiného soustředíme na přípravu expozic na veletrzích CEDIA a ASIS v USA, které nás čekají hned v září. Návštěvníkům našich stánků předvedeme naše nejnovější řešení z oblasti domácí automatizace a bezpečnosti.

Výstava CEDIA v San Diegu, kam míříme hned začátkem září (7. - 9. 9. 2017), je nejvýznamnější událostí v oblasti domácí automatizace a technologií. Na stánku #3854 návštěvníkům předvedeme naše nejnovější řešení kontroly vstupu pro vily, rodinné a bytové domy a jejich snadnou integraci s produkty největších hráčů domácí automatizace, jako je Control4, RTI, Savant či Crestron.

Součástí prezentovaných řešení bude i nedávno spuštěná služba 2N® Mobile Video, o kterou je velký zájem. A není divu, díky ní získáte neustálý přehled o tom, co se právě děje před vaším domem, pokud už máte u dveří nainstalovaný IP interkom od 2N. Zaregistrujte se jako návštěvník výstavy a přijďte nás navštívit na náš stánek #3854. Více informací o výstavě získáte na expo.cedia.net.

 

Naproti tomu výstava ASIS, která se koná ve dnech 26.-28.9.2017 v Dallasu, je jednou z největších v oblasti bezpečnostních technologií. Návštěvníci našeho stánku #4270 se mohou na vlastní oči přesvědčit o tom, jakým způsobem naše produkty a řešení přispívají k větší bezpečnosti dětí ve školách, zaměstnanců v kancelářských budovách či na úřadech nebo lidí v domácnostech.

Díky vysoké spolehlivosti, snadné integraci s kamerovými systémy, chytrým funkcím a extrémní odolnosti patří naše produkty a řešení k nejvyhledávanějším na světovém trhu. Přijďte se i vy přesvědčit o jejich výhodách a navštivte nás na stánku #4270, stačí se jednoduše zaregistrovat. Bližší informace o výstavě získáte na securityexpo.asisonline.org.