24.04.2018 Události

2N produkty se představí v Jihoafrické republice

Už jen několik týdnů zbývá do zahájení veletrhu Securex South Africa (22.-24.5.2018) v Johannesburgu, který je největší událostí svého druhu v celé Africe. Letošního 25. ročníku se již tradičně zúčastní i 2N, která zde představí svá nejnovější řešení z portfolia IP interkomů a IP přístupových systémů.

Nejzajímavější novinkou, kterou návštěvníkům našeho stánku D16 předvedeme, je první LTE interkom na světě. 2N® LTE Verso kromě zdroje napájení nepotřebuje žádnou dodatečnou kabeláž. Jednoduše jej nastavíte přes webové rozhraní, ať už jste kdekoliv, a díky jeho modularitě si ho nakonfigurujete přesně tak, jak potřebujete. Vybrat si můžete z více než 14 různých modulů od klasických tlačítek až po Bluetooth čtečku nebo čtečku otisků prstů.

Další novinkou, na kterou se mohou těšit návštěvníci našeho stánku, jsou IP přístupové jednotky kombinující RFID technologii s Bluetooth nebo dotykovou klávesnicí. Kromě novinek návštěvníkům ukážeme i jak snadno se naše produkty dají integrovat s řešeními třetích stran.

Přijďte nás navštívit!

Zaregistrujte se zdarma jako návštěvník výstavy a přijďte nás navštívit na stánek D16. Přesvědčte se na vlastní oči o výhodách našich interkomů!

Zaregistrujte se