03.08.2018 Události

2N předvede své novinky na výstavě CEDIA v San Diegu

Léto je sice v plném proudu, ale ve 2N právě vrcholí přípravy na podzimní veletrhy. Hned začátkem září se chystáme do San Diega na výstavu CEDIA (6.-8.9.2018), která je nejvýznamnější událostí v oblasti domácí automatizace a technologií. Návštěvníkům výstavy představíme novinky z našeho portfolia IP interkomů a IP přístupových systémů v řešeních navržených pro chytré domácnosti a budovy.

Návštěvníci našeho stánku #5940 si budou moci vyzkoušet naše zbrusu nové vnitřní odpovídací jednotky 2N® Indoor Talk a 2N® Indoor Touch 2.0. Otestovat si mohou i další novinku - kombinované přístupové jednotky, které jsou kromě multifrekvenční RFID čtečky vybavené ještě dotykovou klávesnicí pro zadávání PINu, nebo čtečkou Bluetooth.

Zdaleka největší výhodou našich produktů, s níž se návštěvníci našeho stánku také budou moci seznámit, je jejich snadná integrace s řešeními třetích stran. V tomto případě se konkrétně jedná o řešení předních světových hráčů v oblasti domácí automatizace, jako je Crestron, Savant či Control4. Díky tomu se 2N produkty mohou stát součástí prakticky každé inteligentní budovy či domácnosti.

Chcete se i vy seznámit s našimi novinkami? Zaregistrujte se jako návštěvník výstavy a přijďte nás navštívit na náš stánek #5940.

Těším se na vás!