23.08.2016 Produkty

2N představuje dotykový displej pro 2N® Helios IP Verso

Od konce srpna zahajujeme prodej nového modulu pro interkom 2N® Helios IP Verso. Můžete se těšit na dlouho očekávaný dotykový displej, který oproti konkurenčním produktům vyniká zejména intuitivním ovládáním a vyhledáváním v telefonním seznamu.

Čtyřpalcový LCD displej vás hned na první pohled upoutá moderním a luxusním vzhledem. Velká pozornost byla věnována i použitým materiálům. Modul dotykového displeje je díky tomu maximálně odolný vůči vodě i mechanickému poškození. Rovněž je velmi dobře čitelný nejen v naprosté tmě, ale i na přímém slunci.

Kromě intuitivního ovládání nabídne svým uživatelům řadu užitečných funkcí. Nesmírnou výhodou je strukturovaný adresář kontaktů. Stromová struktura umožňuje třídění jmen např. dle firem či oddělení. Kapacita telefonního seznamu navíc čítá až 1999 kontaktů, v kterých můžete snadno vyhledat konkrétní osobu či listovat pomocí prstu.

Displej se může pochlubit i dotykovou klávesnicí např. pro pohodlné vložení přístupového kódu. V čase nečinnosti může displej zobrazovat vaše logo, reklamu, důležité oznámení či žánrové obrázky.

Dotykový displej je určen pro vnitřní i venkovní použití a podobně jako i všechny ostatní moduly, je i on napájen, nastavován a řízen přímo ze základní jednotky interkomu 2N® Helios IP Verso.