12.06.2017 Události

2N představí své produktové novinky ve Velké Británii a Německu

S nastávajícím létem pomalu přichází období dovolených, nicméně ve 2N i v tuto chvíli probíhají přípravy na blížící se konference a výstavy. Hned začátkem července nás čeká konference  Security TWENTY 17 ve Velké Británii a hned poté se chystáme na výstavu SicherheitsExpo v Mnichově, kde představíme naše čerstvé přírůstky v portfoliu IP interkomů, IP přístupových systémů a IP audia.

Konference Security TWENTY 17 North , která se koná 4. července 2017 v britském Harrogate, je významnou platformou pro setkání předních odborníků z oblasti bezpečnosti, kteří zde vzájemně sdílejí své poznatky a zkušenosti. Na konferenci vystoupí řada přednášejících z veřejného i soukromého sektoru. Zaregistrujte se bezplatně ještě dnes a přijďte nás navštívit na stánek #61.

Hned následující den začíná výstava SicherheitsExpo v Mnichově (5.-6.7.2017), kde představíme naše produktové novinky z řady IP interkomů a IP audia na stánku našeho obchodního partnera Allnet.  SicherheitsExpo patří k nejvýznamnějším evropským výstavám zaměřeným na oblast bezpečnosti a každoročně jsou zde prezentovány novinky v oblasti kontroly vstupu, požární ochrany, IT bezpečnosti a zabezpečení objektů. Přijďte se i vy seznámit s čerstvými novinkami z oboru, zaregistrujte se a navštivte nás na stánku #E20.

Těšíme se na vás!