28.09.2018 Události

2N představí své produktové novinky ve Skandinávii

Podzimní výstavní sezóna jede na plný plyn a my máme co dělat, abychom včas zvládli přípravu všech výstavních expozic pro prezentaci novinek z portfolia IP interkomů a IP přístupových systémů. Z řady nadcházejících výstav určitě stojí za zmínku tak trochu netradiční EET Fun Expo v Norsku a veletrh bezpečnostních technologií SKYDD ve Švédsku.

Výstava EET Fun Expo se koná 11. 10. v norském Oslu a je pojata skutečně netradičně. Uskuteční se totiž v kart centru, takže po představení našich nejnovějších přírůstků z portfolia IP interkomů a IP přístupových systémů naše zástupce čeká ještě závod v motokárách s ostatními účastníky výstavy. Pevně věříme, že 2N potvrdí svoji vedoucí pozici nejen v oblasti IP interkomů, ale i na závodní dráze.

Naproti tomu veletrh SKYDD (23.-25. 10.) je už tradičně jednou z nejvýznamnějších událostí v oblasti bezpečnostních technologií nejen ve Švédsku, ale i v celé Skandinávii. Návštěvníci našeho stánku A19:13 si budou moci vyzkoušet například zbrusu novou odpovídací jednotku 2N® Indoor Talk, která se díky svému designovému zpracování hodí do každého bytu a domu. Při její výrobě jsme použili ty nejkvalitnější audio komponenty, abychom dosáhli co nejlepšího zvuku. Přijďte si ji otestovat a posuďte sami, jestli se nám to povedlo. Vyzkoušet si můžete i další novinku - multifrekvenční RFID čtečky vybavené dotykovou klávesnicí pro zadávání PINu, nebo čtečkou Bluetooth.

Zaregistrujte se bezplatně ještě dnes a přijďte nás navštívit na stánek A19:13.

Těšíme se na vás!