19.02.2018 Události

2N představí produktové novinky na moskevském veletrhu Securika

Securika (20.-23.3.2018) je dlouhodobě největším veletrhem v oblasti bezpečnostních technologií na ruském trhu a 2N je zde pravidelným vystavovatelem. I letos návštěvníkům tohoto veletrhu předvedeme nové přírůstky do portfolia IP interkomů a IP přístupových systémů.

Tento rok představíme naše produktové novinky na stánku #B311 naší mateřské společnosti Axis, který se nachází v pavilonu 2 v hale 3. Návštěvníci si u nás budou moci vyzkoušet nejen naši pomyslnou vlajkovou loď mezi interkomy 2N® IP Verso, čtečku otisků prstů, dotykový displej a další chytré funkce, ale i odpovídací jednotku 2N® Indoor Talk, která bude uvedena na trh v příštích týdnech.

Další horkou novinkou, kterou v „předpremiéře“ představíme na Securice, jsou IP přístupové jednotky kombinující RFID technologii s Bluetooth nebo dotykovou klávesnicí. Kromě novinek návštěvníkům předvedeme, jak snadno lze naše produkty integrovat s řešeními třetích stran, ať už se jedná o Axis, Crestron či Control4.

Přijďte nás navštívit!

Zaregistrujte se zdarma pomocí promo kódu sec18eMENV jako návštěvník výstavy a přijďte nás navštívit na stánek #B311. Přesvědčte se o výhodách našich produktů na vlastní oči!

Zaregistrujte se zdarma