04.09.2017 Události

2N partnerem konference SMART HOME & PERSPEKTIVY IOT

Jak se rozrůstá Chytré bydlení a Internet věcí? Kam směřují technologie v oblasti domácí automatizace? Odpovědi na tyto otázky i další témata najdete na konferenci 19. 9. 2017 v Praze.

2N je dlouhodobým členem Asociace Chytrého Bydlení, která pořádá již 3. ročník konference SMART HOME & PERSPEKTIVY IOT. Chytré bydlení je z velké části založeno na integraci různých systémů, jako je osvětlení, topení a distribuce videa do jednoho celku. Přístupové a komunikační systémy stojí stranou těchto řešení a nepřinášejí uživateli takový komfort, jaký obyvatel domu očekává.

2N vám na konferenci představí řešení jak integrovat moderní přístupové a komunikační systémy do domácí automatizace. Pro kontrolu vstupu nabízíme pro rezidenční trh technologie používající moderní biometrické a Bluetooth technologie spolu s cloudovou službou, která umožňují mj. ovládat vchodové dveře prostřednictvím mobilního telefonu. Na konferenci se dozvíte mnohem více o unikátnosti poskytovaných řešení a technologiích pro váš chytrý domov.

Konference bude inspirací také pro architekty či projektanty. Více informací o konferenci, program a možnosti přihlášení naleznete na www.achb.cz/konference.