15.12.2017 Produkty

2N IP interkomy jsou kompatibilní s telefony Yealink

Společně ve spolupráci s celosvětovým výrobcem telefonů pro sjednocenou komunikaci (UC) Yealink, jsme dosáhly plné interoperability Yealink chytrých stolních telefonů T5 (T58V, T58A, T56A) s našimi IP interkomy.

Yealink jako přední globální poskytovatel terminálových řešení v oblasti sjednocené komunikace nabízí především videokonferenční systémy a prostředky pro hlasovou komunikaci. Jako druhý největší poskytovatel SIP telefonů, který mj. na čínském trhu zaujímá nejvyšší příčku, je pro 2N vhodným partnerem pro rozšíření možnosti využití našich IP interkomů.

Společné řešení umožňuje komunikaci s návštěvníky prostřednictvím zvuku i obrazu ve vysokém rozlišení. Nadstandardní funkcionalitou pro uživatele Yealink je možnost na jejich mediálním telefonu sledovat obraz z kamery interkomu ještě předtím, než jej zvednete.

O společnosti Yealink

Yealink (burzovní kód: 300628) je přední globální výrobce terminálových řešení v oblasti sjednocené komunikace a nabízí především videokonferenční systémy a prostředky pro hlasovou komunikaci. Společnost Yealink byla založena v roce 2001. Yealink je druhým největším světovým výrobcem telefonů SIP a na čínském trhu zaujímá nejvyšší příčku. Více informací naleznete na stránkách: www.yealink.com.