02.06.2017 Řešení

2N IP Audio zpříjemňuje pobyt v největších lázních v Británii

Nirvana Spa, které se nachází v městě Wokingham, necelou hodinu jízdy od Londýna, jsou největšími lázněmi ve Spojeném království. Součástí těchto lázní je i fitness zařízení a restaurace. Jejich hostům během dne zpříjemňuje pobyt hudba, ale co když jsou stávající systémy zastaralé a možnosti přehrávání se zužují? Situace volá po řešení od 2N.

Audio systém, který v lázních Nirvana Spa používali, je zastaralý. Jedinými možnostmi byl analogový přenos hudby z rádia nebo CD. Nastavení systému neumožňovalo přehrávat odlišnou hudbu v různých částech lázní. Nirvana Spa však byla pokryta rozsáhlou IP sítí, proto instalace IP audia byla nasnadě. Po instalaci produktů 2N® Net Audio Decoder Lite2N® Net Audio Encoder bylo možné stávající analogovou síť zachovat a přesto dosáhnout nových možností. Celý systém se dá navíc jednoduše ovládat pomocí programu 2N® IP Audio Manager a 2N® Net Mic dovolí do vysílání zasáhnout i živým či přednahraným hlášením.

Zajímá vás, jak to celé konkrétně bylo a jak se povedlo 2N IP Audio systém implementovat? Podívejte se do našeho referenčního projektu.