17.09.2018 Produkty

2N® Indoor Talk: nejnovější odpovídací jednotka

Nejnovější odpovídací jednotka od 2N vás potěší jak vzhledem, tak jednoduchou funkčností. Představujeme 2N® Indoor Talk, vkusný, a přesto cenově dostupný komunikátor do vašeho bytu.

Odpovídejte příchozím návštěvníkům z pohodlí domova pomocí 2N® Indoor Talk, elegantní jednotky s HD zvukem. Při výrobě jsme dbali na použití velmi kvalitních audio komponent. S venku stojícími návštěvníky si tak můžete promluvit, jako by stáli vedle vás, než je dotykem na ikonu pustíte dál. Vyberte si jednu z 10 vyzváněcích melodií, nebo pro zamezení hovorů z IP interkomu aktivujte službu „Nerušit“. 2N® Indoor Talk se vám jednoduše přizpůsobí. Fungovat ve vašem bytě může i jen jako doplňková odpovídací jednotka k jiné jednotce od 2N.

Samotná instalace produktu vás nijak nezatíží. Vyrobili jsme totiž speciální zápustnou krabici, která po finálním usazení produktu umožňuje odpovídací jednotku jemně pootočit pro dosažení vodorovné instalace. Tato krabice bude navíc sdílena se všemi dalšími odpovídacími jednotkami od 2N umožňujícím tak, bez nutnosti jakéhokoli zásahu do instalace, snadný upgrade.

Představení 2N® Indoor Talk

Přehrát