07.06.2019 Software

2N® Indoor Talk do jakéhokoliv projektu a s levnější správou

2N® Indoor Talk je plně podporovaný v portálu My2N. Nyní můžete snadno použít 2N® Indoor Talk i v projektu, kdy je dveřní interkom zapojen do jiné lokální sítě. Nový FW 2.26 vám mimo to umožňuje šetřit náklady díky vzdálené správě.

Použijte 2N® Indoor Talk v jakémkoliv projektu

Mohli jste se setkat s projektem, kde nebyla jedna lokální síť pro volání od vchodových dveří do jednotlivých bytů. Zprovoznění jednotek 2N® Indoor Talk pak bylo poměrně komplikované. S novým firmwarem 2.26 nyní takovýto scénář snadno vyřešíte. Stačí připojit jednotky 2N® Indoor Talk v jednotlivých bytech k internetu, a to klidně od různých poskytovatelů. K volání na 2N® Indoor Talk je následně využit My2N cloud a služba 2N® Mobile Video. Takže přestože je dveřní interkom v jiné lokální síti než odpovídací jednotka, je možné se bez problémů dovolat.

Na stejném principu funguje volání na 2N odpovídací jednotky z interkomu 2N® LTE Verso. Typickou instalací jsou tzv. gated communities. Tedy zdí ohraničené rezidenční oblasti, kde je u brány LTE vrátník. Ten volá na odpovídací jednotky v jednotlivých domech, které mohou být i stovky metrů od brány.

Šetřete náklady díky vzdálené správě

Díky firmwaru 2.26 pro 2N® Indoor Talk ušetříte za náklady spojené se servisními výjezdy na místa instalace. Nově můžete spravovat tuto audio odpovídací jednotku prostřednictvím služby 2N® Remote Configuration – tedy vzdáleně. Technik nemusí jezdit na místo instalace, kvůli každé změně. Stačí aby byla vnitřní jednotka 2N® Indoor Talk připojena k internetu a technik vše nastaví z pohodlí kanceláře. To se hodí zejména pokud obsluhujete objekty v různých městech či dokonce zemích.

S odpovídací jednotkou 2N® Indoor Talk můžete teď v My2N cloudu nakládat obdobně jako s IP interkomy či přístupovými čtečkami. Stačí nainstalovat firmware 2.26 pro 2N® Indoor Talk a využívat nové možnosti naplno.

Stáhnout firmware