27.01.2017 Události

2N finišuje přípravy na veletrh ISE 2017

Už jen několik dnů nás dělí od zahájení výstavy Integrated Systems Europe v Amsterdamu (7.–10.2. 2017). Návštěvníci našeho stánku se už teď mohou těšit nejen na novinky z oblasti IP audia a IP interkomů, ale i na test odolnosti našich produktů, který si budou moci sami vyzkoušet.

Jednou ze žhavých novinek v našem produktovém portfolio, které na veletrhu představíme, je Bluetooth modul. Díky němu už k otevření dveří nepotřebujete ani klíče, ani RFID kartu, stačí vám jen chytrý telefon nebo tablet s aplikací 2N® Mobile Key. Bluetooth modul můžete připojit jak k interkomu 2N® Helios IP Verso, tak i k přístupové jednotce 2N® Access Unit.

Kromě produktových novinek návštěvníkům našeho stánku 1-Q92 předvedeme, jak snadno lze naše řešení integrovat s produkty předních hráčů v oblasti domácí automatizace, jako jsou např. Crestron, Control4 či Savant. Díky tomu se 2N řešení mohou stát součástí prakticky každé inteligentní budovy či chytré domácnosti. 

Kromě snadné integrace jsou 2N produkty vyhledávány i pro své intuitivní ovládání, jednoduchou instalaci a především pro vysokou míru bezpečnosti, kterou zajišťují osobám v kancelářích, úřadech či domácnostech. 

Zaregistrujte se zdarma na veletrh zadáním kódu 914618.

Bližší informace o výstavě získáte na adrese https://www.iseurope.org/.