14.09.2016 Řešení

2N dodává společnosti Schmersal Böhnke + Partner systémy nouzového volání

Společnost 2N zahájila spolupráci s firmou Schmersal Böhnke + Partner, která je významným mezinárodním dodavatelem součástí, ovladačů a systémů vzdálené diagnostiky pro odvětví výtahů.

Od letošního srpna bude 2N dodávat společnosti Schmersal Böhnke + Partner vysoce kvalitní výtahové komunikátory 2N® Lift1 a 2N® Lift8. Oba modely jsou určeny pro obousměrnou nouzovou komunikaci ve výtahu a společnost Schmersal Böhnke + Partner bude díky nim moci realizovat jednoduchá i složitější řešení po celém světě.

„Spolupráce s firmou Schmersal Böhnke + Partner, která je důležitým hráčem na poli výtahového průmyslu, výrazně posílí naši obchodní činnost a pomůže nám dosáhnout ještě většího růstu a ziskovosti v této oblasti,“ vysvětluje Pavel Kotek, vedoucí Oddělení výtahů ve společnosti 2N. „Věříme také, že naše systémy nouzového volání perfektně doplní produktové portfolio společnosti Schmersal Böhnke + Partner a poskytnou jejím zákazníkům přidanou hodnotu.“

Nouzové výtahové komunikátory od 2N jsou proslulé svojí vynikající kvalitou a navíc vyhovují i všem platným evropským normám. Oba výtahové komunikátory, 2N® Lift1 a 2N® Lift8, se instalují za použití dvoudrátové sběrnice a lze je snadno napojit na telefonní síť. Model 2N® Lift8 je navíc vysoce modulární: na výběr je nejen široká řada komponentů, ale také nejrůznější komunikační rozhraní včetně UMTS a IP.