26.06.2017 Produkty

2N® Access Unit a 2N® Helios IP Verso nově se čtečkou otisků prstů

Přinášíme nový – bezpečný a pohodlný způsob, jak otevřít dveře. A to pomocí čtečky otisků prstů. Již nemusíte hledat zapadnuté klíče ve své tašce, řešit zapomenuté přístupové karty, ani tápat, jaký máte přístupový kód pro vstup do budovy. Stačí pouze přiložit prst a pohodlně vstoupit.

 

Čtečka je vybavena špičkovým optickým snímačem s rychlou odezvou sejmutí otisku prstů uživatelů a vysokou spolehlivostí při detekci falešných otisků. Snímač je chráněn odolným sklem, které zajišťuje odolnost vůči prachu i vodě. Nejen díky tomu lze čtečku instalovat ve vnitřních prostorách i ve venkovních prostředích a lze ji používat za jakéhokoliv počasí (déšť, přímé sluneční záření).

2N biometrická čtečka se vyznačuje luxusním, inovativním designem, který zajišťuje uživatelům maximální pohodlí při přiložení prstu. Indikace stavu čtení je doplněna akustickou a zároveň světelnou signalizací, která je ve formě vícebarevné indikační LED diody umístěna těsně nad čtecím modulem.

Své využití nalezne nejen v kancelářských budovách či státních institucích, kde je vyžadováno maximální zabezpečení vstupu do daných prostor. Hodí se i do  rezidenčního segmentu, kde je kladen důraz na použití moderních a luxusních technologií a kde není běžné použití klasických přístupových technologií jako je například RFID čtečka či přístupová klávesnice.

2N® Access Unit čtečka otisků prstů

2N® Helios IP Verso čtečka otisků prstů