17.04.2018 Software

2N® Access Commander 1.10.0: Jaké novinky přináší?

Nový software 1.10.0 pro 2N® Access Commander je již dostupný a přináší mnoho vylepšení pro všechny jeho uživatele.

2N® Access Commander nabízí pokročilé řízení přístupů díky až čtyřnásobné autentizaci uživatele, např. pomocí karty, PINu, otisku prstu a nově i Bluetooth. Rovněž lze u každého uživatele v systému evidovat až dvě různé RFID karty, např. na frekvenci 13.56 MHz a 125 kHz.

Vylepšení se dočkaly i CAM logy. Díky možnosti volitelného navýšení jejich kapacity z 1GB na 3 nebo až 5GB se tak „prodlužuje“ historie kamerových záznamů až na několik týdnů či měsíců. Možnost zobrazení počtu záznamů či datum nejstaršího záznamu vám navíc umožní rychlejší orientaci v archivu.

Jako přínosnou určitě vyhodnotíte i možnost zálohování konfigurace systému prostřednictvím sdíleného síťové úložiště. To přináší zvýšený komfort zejména administrátorům a instalátorům, pro které bude download či upload zálohy databáze celého systému otázkou několika okamžiků.

Nesmíme opomenout ani jednodušší nastavení platnosti návštěvnických karet či zobrazení návštěvníků v modulu „Přítomnost“. Přínosem je i sledování docházky uživatelů s Bluetooth či biometrickými přístupy a zobrazení záznamů s referencí časové zóny pro rozsáhlejší instalace.

Chcete i vy využít tyto nové funkce?

Nový software s release notes

Najdete ho v sekci Software na našich webových stránkách. Upozorňujeme, že nový software je plně kompatibilní pouze s firmwarem pro IP interkomy a přístupové jednotky ve verzi 2.23.0.

Upgrade vašeho systému

Kvůli zásadním vylepšením v operačním systému je nutné provést upgrade ve 2 krocích: po stažení nové verze softwaru a její instalaci proveďte import nastavení ze stávající verze. Detailní postup naleznete v release notes.