Zvyšte prodeje s novým modelem předplatného služby 2N® Mobile Video

Už nechcete ve službě 2N® Mobile Video platit za interkom? I toho můžete s novým modelem předplatného docílit.

Vyslyšeli jsme vaše požadavky a přicházíme s novým modelem předplatného za službu 2N® Mobile Video. Představujeme cenu za apartmán (objednací číslo 9137956). Pokud řešíte velké rezidenční projekty a dlouhodobé předplatné, tohle je pro vás to pravé! V ceně jednoho apartmánu jsou 4 zařízení připojené do cloudu My2N. A interkom se do tohoto počtu nezapočítává – je zdarma. Co to znamená? Výrazně vám snižujeme průměrnou cenu za zařízení! 

Služba 2N® Mobile Video je v rezidenčních projektech zvláště oblíbená. A my chceme, aby její výhody poznalo čím dál více zákazníků. Víme, že v projektech citlivých na cenu využíváte službu 2N® Mobile Video dokonce jako jedinou odpovídací jednotku. S novým modelem předplatného v těchto případech ušetříte ještě více. Pokud máte v projektu více než 8 apartmánů, nemusíte na nic čekat a můžete ihned nabídnout cenu za apartmán. Stačí se obrátit na našeho distributora ve vašem regionu.

Pokud neřešíte rezidenční projekty, nevadí. Předplatné za zařízení jsme nechali, jak ho znáte. Jen má nové objednací číslo (9137955).

Credit Pool jako efektivnější způsob úhrady

Společně se spuštěním nového modelu předplatného přinášíme i nový způsob hrazení za naší cloudovou službu. Každé instalační místo má svůj vlastní Credit Pool. Do Credit Poolu si přidáte určitý počet kreditů. Cena kreditu pro jedno zařízení se samozřejmě liší od ceny kreditu pro apartmán. Počet kreditů představuje pro kolik zařízení/apartmánů a na kolik měsíců služba 2N® Mobile Video poběží. Pokud máte například ve svém Credit Poolu 24 kreditů, můžete je využít na předplacení 2 zařízení na dobu 12 měsíců (2 * 12 = 24). Nebo můžete předplatit 4 zařízení na dobu 6 měsíců (4 * 6 = 24). Snadněji se vám tak bude s kredity manipulovat v případě změn nájemníků a jejich preferencí na službu 2N® Mobile Video.

Nejste si jistí, co z toho budete mít?

Zeptejte se našich obchodníků přes kontaktní formulář. Všechno vám vysvětlí.

Kontaktovat obchod