05.05.2020 Produkty

Ztrácí se zákazníkům balíčky?

Každý den jen v New Yorku zmizí 90 000 zásilek1. Měli byste vědět, že s našimi videointerkomy se to vašim zákazníkům už nemusí dít.

Je tady první článek z nové rubriky Měli byste vědět. Rozhodli jsme se vám čas od času připomenout a trochu přiblížit některé zajímavé vlastnosti našich produktů a řešení. Ukážeme vám, co z toho máte vy a co z toho můžou mít vaši zákazníci.

A teď už k samotnému článku. Hlavně ve Spojených státech amerických je zvykem, že vám poslíček nechá balíček přede dveřmi do rodinného domu. Takový balíček je samozřejmě nehlídaný a stává se, že balíček zmizí.

Nabídněte vašim zákazníkům ochranu zásilek, na které pracně vydělávali. Jakýkoliv video IP interkom z našeho portfolia může skoncovat s krádežemi balíčků. Stačí zapnout funkci detekce pohybu. Když se přede dveřmi do domu někdo objeví, interkom může automaticky provést hned několik akcí.

Určitě se hodí pachatele vyfotit. Fotografii interkom uloží na FTP server, nebo ji pošle majiteli přímo na mail. Taková fotka poslouží skvěle jako důkaz, ale zloděje nezastaví. Vyruší ho určitě přednahraná hláška, kde majitel zloděje upozorňuje, že je prostor monitorován a ať ho opustí.

Ještě o stupeň zajímavějším řešením je, že interkom při detekci pohybu spustí videohovor na mobilní telefon majitele. Ten může reagovat na zlodějovy akce a vystrašit ho natolik, aby balíček položil a v ulici se už neukázal. Stačí mít zprovozněnou službu 2N® Mobile Video.

Chcete vědět, jak přesně to funguje?

Napište našim obchodníkům přes webový formulář. Představí vám kompletní řešení.

Kontaktovat obchod

1. 90,000 Packages Disappear Daily in N.Y.C. Is Help on the Way? – The New York Times. The New York Times – Breaking News, World News & Multimedia [online]. Copyright © [17.02.2020]. Dostupné na: https://www.nytimes.com/2019/12/02/nyregion/online-shopping-package-theft.html