Vyzkoušejte 2N webináře v novém kabátu

Přešli jsme s našimi webináři na novu platformu. Přinášíme spoustu nových vylepšení, které vám zpříjemní získávání nových vědomostí o našich úžasných produktech.

Co z toho budete mít?

Vždy se na vás dostane
Naše webináře jsou populární a občas jsme naráželi na limit v počtu účastníků. Teď už se dostane na každého. Přešli jsme i na automatické potvrzení registrace, takže už nemusíte čekat na její schválení několik dní.

Víte kam a kdy se přihlásit
Už nebudete tápat v časových pásmech. Zobrazení času začátku webináře už bude vždy ve vašem lokálním čase. Hned vám bude jasné, kdy se na webinář přihlásit. Na přihlášený webinář navíc už nezapomenete. Stačí si ho jedním kliknutím přidat do svého Outlook kalendáře.

Více interaktivity a pohodlí
Nová platforma nabízí interaktivní prvky, jako třeba anketu. Školitel na základě odpovědí upraví webinář tak, aby odpovídal přesně vašim potřebám. Po každém webináři jsme vám posílali email s podklady, ale přiznejte se, spíš jste si ho neuložili. Nově vám můžeme už během webináře dát ke stažení soubory, které si uložíte hned.  Všechny materiály dokonce najdete u absolvovaných webinářů kdykoliv ke stažení.

Co plánujeme do budoucna?

S novou platformou máme velké plány. Přidáme interaktivní kurzy a videa, které si budete moct projít kdykoliv. Navíc uvažujeme o tom, že vám na základě splněných webinářů dáme certifikát znalce 2N produktů. Další změny očekávejte ještě letos. Budeme vás určitě informovat.

Vyzkoušet nové 2N webináře