15.02.2021 Řešení

Vsaďte ve svém nejbližším rezidenčním projektu na ověřené řešení

Rezidenčnímu trhu se věnujeme už nějakou dobu. Tak jsme si řekli, že dáme dohromady vše, co vám může pomoct při rozhodování v nadcházejícím projektu. Podívejte se na speciální rezidenční stránku.

Co na stránce najdete? Hlavně typické rezidenční projekty našich zákazníků s popisem, jak tyto případy řešíme.

Apartmánové domy

V takových projektech zákazníci vyžadují pohodlí a bezpečnost. Tento požadavek pokryjeme spolehlivým přístupovým systémem. Ke vchodu instalujte interkom, který zabezpečí hlavní vstup a snadno ho integrujete s VMS. Do apartmánů dejte designové odpovídací jednotky. Jak se budou rezidenti autentizovat dveří? Tou nejpohodlnější a nejbezpečnější metodou – mobilním telefonem. A výhoda pro správce budovy? Bezplatná vzdálená administrace přes zabezpečený cloud My2N.

Retrofit projekty

V takovém projektu záleží, jestli upřednostňujete bezdrátové řešení, nebo s využijete stávající analogovou kabeláž. Modernější a levnější varianta je bezdrátová. K vchodovým dveřím nainstalujete 4G interkom 2N® LTE Verso, který připojíte do sítě jakoukoliv SIM kartou. Odpovídací jednotky připojíte k internetu přes routery v bytech. Hovory z interkomu do bytů pak jdou přes My2N cloud. I v případě využití staré kabeláže můžou zákazníci využívat výhod produktů 2N. Stačí do instalace přidat převaděče.

Doručování zásilek

Stále častěji se opakující požadavek, na který byste měli být připravení. Řešení 2N se skládá z interkomů u hlavních dveří a před zásilkovou místnosti a ze služby 2N® Mobile Video. Rezident se s kurýrem sám domluví, pustí ho dovnitř a sleduje ho na kamerách. Vše ze svého mobilu.

Na novou stránku budeme postupně přidávat další požadavky zákazníků, které jsme v rámci rezidenčních projektů vyřešili. Chceme vám tím pomoct, pokud zrovna řešíte podobný případ. Anebo se jen inspirujte do budoucna.  

Na stránce najdete i výhody, které vás čekají při spolupráci s námi. Ať už jste systémový integrátor, projektant nebo správce budovy. Pro někoho je to šetření času vzdálenou správou a zefektivnění administrace díky integracím. Jiní můžou vidět výhodu v tom, že nabízí řešení, které ustojí budoucí nároky. Nezávisle na svém profilu a zaměření oceníte spolehlivost výrobků a podporu, kterou vám poskytneme před i po prodeji.

Inspirujte se naším řešením

Podívejte se, proč v rezidenčním projektu spolupracovat právě s námi

Přejít na stránku