Uložte si v 2N Project Designeru rozpracovaný projekt

Těší nás, že vám 2N Project Designer usnadňuje tvorbu vašich projektů. Chyběly vám ale některé užitečné funkce. Ukládání rozpracovaných projektů je jednou z nich. K čemu se ukládání hodí?

Znáte to. Je za 10 minut 5. Akorát tak čas, abyste v Project Designeru navrhli poslední projekt a rychle domů. Do toho volá zákazník s urgentním požadavkem. 15 minutový rozhovor se zákazníkem je za vámi, ale ještě máte pořád rozdělaný ten projekt. Nevadí. Uložte si link a doděláte ho zítra.

Uložený projekt ale můžete i zaslat jako odkaz vašim zákazníkům, anebo třeba kolegům. Ti si ho otevřou na vlastním počítači a pokud se jim něco nelíbí, tak to sami změní. Neztrácíte tak čas přeposíláním dokumentu se seznamem produktů.

Když už je řeč o seznamu produktů, máme pro vás další novinku. Vytvořený projekt si teď stáhnete i jako reprezentativní nabídku ve formátu .pdf. Včetně fotek, objednacích čísel a nakonfigurovaných produktů. To se vám bude hodit při představování navrhovaného řešení vašemu zákazníkovi. Potřebujete vytvořený projekt zaslat vašemu distributorovi jako objednávku? Pořád si ho můžete stáhnout ve formátu .xls. A před zasláním ho ještě finálně upravit podle vašich představ.

Udělali jsme ale i další změny, které vám práci s 2N Project Designerem usnadní. Zpřehlednili jsme záložky s příslušenstvím. Filtry produktů jsme umístili tak, abyste je nepřehlédli. A když si vyberete produkt, tak vám k němu doporučíme potřebné příslušenství.

Stále ještě netvoříte projekty v 2N Project Designeru?

Začněte teď a už nikdy nebudete muset přemýšlet nad kompatibilitou produktů nebo hledat jejich objednací čísla.

Začít tvořit projekt