19.09.2019 Řešení

Rozšiřte nabízený přístupový systém o řešení pro výtahy

Máte v projektu mimo kontroly vstupu do objektu i požadavek na kontrolu přístupu do jednotlivých pater budovy výtahem? S novou verzí softwaru 2N® Access Commander 1.13 představujeme přístupové řešení pro výtahy.

Už nějakou dobu s pomocí 2N produktů nabízíte moderní řešení kontroly vstupu. Dnešním dnem jsme možnosti ještě rozšířili. Nyní můžete z pohledu kontroly vstupu nabídnout svým zákazníkům řešení pro téměř jakoukoliv situaci.

Co je přístupové řešení pro výtahy?

Ve výtahu se nachází 2N zařízení pro kontrolu vstupu. Obyvatel se identifikuje RFID kartou, mobilním telefonem s Bluetooth, otiskem prstu nebo PIN kódem. Podle předdefinovaných práv má rezident přístup pouze do patra budovy, kde bydlí a do společných prostor. Ty se mu po identifikaci odemknou. Obyvatel tak může vyjet do pater, do kterých má přístup. Do jiných pater se nedostane.

Co potřebuji k přístupovému řešení pro výtahy?

  • 2N zařízení – přístupovou jednotku nebo IP interkom vybavený technologií pro kontrolu vstupu. Ty fungují přesně tak, jak už znáte. 
  • Speciální licenci pro 2N zařízení ve výtahu – 2N IP Intercoms Lift Module License (9137916), nebo 2N Access Unit Lift Module License (9160401). Licence odemkne funkce potřebné pro zprovoznění řešení.
  • AXIS A9188 Network I/O Relay Module pro výtahy (9160501) – jde o speciální I/O modul, se kterým komunikuje 2N zařízení. Jedno relé dokáže ovládat 8 pater a jedno 2N zařízení lze propojit až s 5 výtahovými AXIS A9188 relátky pro výtahy. Řešení je tedy vhodné až pro čtyřiceti patrovou budovu.
  • 2N® Access Commander 1.13 – přístup do pater nastavíte pomocí nové verze našeho softwaru pro hromadnou správu přístupů.

Kdy bude řešení k dispozici?

Právě teď. AXIS A9188 relé pro výtahy máme na skladě a novou verzi 1.13 softwaru 2N® Access Commander můžete stáhnout v sekci Software.

Vytrhli jsme vám trn z paty, protože řešíte právě takový projekt?

Skvělé! Podívejte se na bližší informace na stránce o přístupovém řešení pro výtahy a kontaktujte svého 2N distributora nebo obchodníka.

Více o řešení