16.11.2020 Události

Rekordní účast a skvělý program – takový byl podzimní 2N on Air!

Ani v nejodvážnějších snech nás nenapadlo, že se vás připojí více než 1200. Ceníme si, že jste si ze spousty virtuálních eventů vybrali právě 2N on Air. Děkujeme, že jste byli součástí zatím největší a nejúspěšnější akce v historii 2N.

Co se vám nejvíc líbilo?

Velký ohlas sklidily naše produktové novinky – stylově dokonalá odpovídací jednotka 2N® Indoor View a netrpělivě očekávaný interkom 2N® IP Style. Zaujala vás i prezentace na téma, jak s našimi řešeními vydělat víc peněz. A spousta vašich otázek směřovala k tématu mobilního přístupu a k naší přelomové technologii. 

Co se nejvíc líbilo nám?

Rozhodně to, jak jste byli aktivní! Dostali jsme od vás tolik otázek, že na ně naši experti skoro nestačili odpovídat. Mnozí z vás se v průběhu vysílání zúčastnili i anket. Pomyslnou třešničkou na dortu byla vaše skvělá spolupráce na workshopech věnovaných 2N řešením.

Co teď můžete udělat?

Využijte toho, že máte informace z 2N on Air ještě v živé paměti. Zaměřte se na jednu nebo dvě věci, které vás nejvíc zaujaly a spojte se s našimi obchodníky. Pokud naše produkty ještě neznáte, teď je ten správný čas je vyzkoušet a využít je ve vašem příštím projektu. Pokud s námi už nějakou dobu spolupracujete, určitě využijte vylepšená řešení, o kterých jste se dozvěděli. Nestihli jste se připojit k živému vysílání? Nevadí. Pokud jste se včas zaregistrovali, do 12. prosince 2020 se můžete podívat na záznam. Najdete ho v rámci 2N On Air platformy. Kromě toho připravujeme titulky celého programu v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a italštině.

Kdy se uvidíme příště?

Už teď pracujeme na dalším pokračování 2N on Air. Během vysílání jste nás přivedli hned na několik témat. Zpracujeme je a představíme vám je 25. února 2021.

Napadly vás po vysílání ještě další otázky? Zeptejte se našich obchodníků.

Kontaktovat obchodníky