13.01.2021 Software

Představujeme nejnabitější aktualizaci SW 2N® Access Commander

Co je to nejzajímavější? Od nové verze 1.17 nabízejte software i do větších instalací, kde si potrpí na pokročilou LDAP synchronizaci. A je toho mnohem víc.

Rozšířená LDAP synchronizace

LDAP synchronizace se používá pro stahování uživatelů a jejich změn z externího systému Active Directory. Například pokud administrátor vytvoří nového uživatele v Active Directory s různými atributy, je při pravidelné synchronizaci nahrán i do 2N® Access Commanderu.

Nabídněte 2N® Access Commander i do větších instalací, kde používají Active Directory nebo jiné systémy s podporou LDAP. Do teď mohli administrátoři systému synchronizovat jen některé atributy Active Directory – jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo, login a heslo. Občas vám to nestačilo a chtěli jste synchronizovat i další atributy.

Přidali jsme proto možnost namapovat vlastní LDAP atributy na libovolná pole v softwaru 2N® Access Commander. Takže teď můžete synchronizovat navíc i ID zaměstnance, jeho avatara, další telefonní číslo, číslo karty RFID a PIN kód. A to nejen v Active Directory, ale v kterémkoliv adresáři, který podporuje LDAP (např. Open LDAP).

Bezpečnější reset hesla

Zvyšujeme úroveň kyberbezpečnosti i v softwaru 2N® Access Commander. Zneužití účtu je teď zase o něco složitější. Reset hesla už totiž není jen tak. Uživatel v nové verzi potřebuje navíc verifikační kód, který mu přijde do e-mailové schránky. Pokud v instalaci není SMTP server, zařídí to administrátor. Vytvoří jednorázové heslo a dá ho uživateli. Uživatel nejdřív zadá jednorázové heslo a pak si vytvoří nové.

Dočasná deaktivace uživatele

Zaměstnanec odchází na rodičovskou dovolenou? Student je dočasně vyloučený? Pak by samozřejmě neměl mít přístup do budovy. Řešení existovalo i do teď. Administrátor mohl uživatele odstranit, nebo ho jej ručně vymazat ze všech přístupových práv. A když se vrátil, musel ho znovu vytvořit, nebo všechny změny vrátit zpátky. Ale kam vlastně měl tenhle zaměstnanec přístup? Teď už si na to administrátor nemusí pracně vzpomínat.

Jediným kliknutím uživatele dočasně deaktivuje. Tím mu deaktivuje veškerá přístupová právay, interkom mu nebude volat a nebude dostávat žádné notifikace. Jakmile se uživatel vrátí, jediným kliknutím ho administrátor zase aktivujete se všemi právy a nastaveními, které měl dřív.

Dočasná deaktivace uživatele funguje dokonce i ve spojení s Active Directory. Pokud administrátor uživatele deaktivuje v Active Directory, tak se při pravidelné synchronizaci tato informace propíše do 2N® Access Commanderu.

Hromadná aktualizace firmwaru jednotek 2N® Indoor Touch 2.0

A kyberbezpečnost podruhé. Abyste zajistili neustálou ochranu zařízení, musíte mít vždycky aktuální firmware. Platí to i pro 2N® Indoor Touch 2.0. Jenže co když jich máte v bytovém domě 50? Budete otevírat 50 webových rozhraní a instalovat u každého nový firmware?

Jasně, že budete, protože jste svědomití a na bezpečnosti vašich zákazníků vám záleží. Teď to zvládnete 50x rychleji. V softwaru 2N® Access Commander najdete možnost hromadného upgradu firmwaru nově i pro 2N® Indoor Touch 2.0.

Klíčové funkce v záhlaví

Běžnou administraci ulehčujeme v každé nové verzi softwaru. V této verzi jsme dali klíčové funkce do záhlaví stránky. Takže k těm nejpoužívanějším funkcím na dané stránce se nemusíte proklikávat. Jak si to představit v praxi? Třeba to, že nového uživatele vytvoříte přímo z detailu existujícího uživatele.

Nabídněte 2N® Access Commander hned v dalším projektu!

V každé instalaci, kde máte víc než 3 naše zařízení snížíte průměrně čas strávený administrací až o 50 %. Zeptejte se na další výhody softwaru.

Kontaktovat specialisty