27.05.2021 Události

Podívejte se na 2N On Air ze záznamu

Integrace s největšími světovými hráči, i představení 2N® IP Style – to byl poslední 2N On Air. Nestihli jste ho? Stále máte šanci.

Jedna událost, dva termíny vysílání. Do vysílání a k živému chatu jsme pozvali naše technologické partnery. Představili jsme vám nejnovější 2N® IP Style, který sotva opustil výrobu. Do toho jsme vysílali s titulky v šesti jazycích. Zkrátka jsme vám ve vysílání přinesli zase něco navíc.

A výsledek? Neskutečný! Zástupci Axis Communications, Inner Range a Milestone Systems byli úžasní. Jejich demo ukázky spolupráce našich produktů s jejich systémy byly k nezaplacení. Skvěle vysvětlili, jak řešení využijete v prostředí kancelářských budov a jak se vám významně zlepší přehled o stavu celého systému.

Vrcholem vysílání bylo detailní představení nového interkomu 2N® IP Style. Ukazovali jsme vám, proč je zrovna tento interkom vhodný k integracím, ale i spoustu jeho jiných vlastností. Zamilovali jste si jeho vzhled, obdivovali jste výkonnou kameru, žasli jste nad rychlostí mobilního přístupu a spoustu z vás se už nemůže dočkat, až si vyzkoušíte unikátní mechanismus instalace.

Vaše odpovědi na dotazníky i zpětná vazba nám potvrdili, že se ubíráme správným směrem. V září pro vás chystáme další z edice 2N On Air: Zaměřeno na integrace. Teď jsme probrali segment kanceláří, na podzim otevřeme téma rezidenčního trhu.

Chcete to vidět?

Slyšeli jste o 2N On Air od kolegy a už jste se nestihli přihlásit? Zaujala vás novinka a rádi byste se také podívali? Napište si o záznam květnového vysílání.

Mám zájem

Fotky ze zákulisí