15.05.2020 Kompatibilita

Ovládejte naše interkomy v PSIM softwaru od PRYSM

Software AppVisionTM od PRYSM ulehčuje práci bezpečnostním správcům a pomáhá řešit krizové situace v reálném čase.

Interkomy 2N jsou nově součástí PSIM softwaru AppVisionTM od francouzské společnosti PRYSM. PSIM (Physical Security Information Management) software zajišťuje rychlý přehled o dění v budovách. Propojuje různá bezpečnostní zařízení a systémy do jediného rozhraní.

V softwaru se jednoduše zorientujete. AppVisionTM využívá grafické zobrazení budov nebo i celých měst. Na mapách je možné lokalizovat jednotlivá bezpečnostní zařízení jako kamery, požární sensory a nově i interkomy 2N. Uživatel může jedním klikem v AppVisionTM přijmout hovor z interkomu nebo se podívat na video z kamery interkomu. U nouzového hovoru systém uživateli okamžitě nabídne seznam dalších úkolů jako například spustit alarm, otevřít vzdáleně dveře nebo kontaktovat ostrahu.

Integrace řešení AppVisionTM a našich interkomů pomáhá řešit krizové situace v reálném čase a tím zvyšuje bezpečnost. A kde se dá AppVisionTM využít? V jakýchkoliv budovách a areálech, ve veřejných infrastrukturách, v dopravě i v projektech bezpečných měst.

Podívejte se na víc informací o společném řešení.

Více o integraci