30.09.2021 Produkty

OMG, WDR!

2N® IP Style definuje, jak bude vypadat špičkový videointerkom v nadcházející dekádě. Unikátní design s desetipalcovým displejem zaujme na první pohled, jaká technologie se ale skrývá uvnitř?

Interkom IP Style a muž2N® IP Style disponuje procesorem ARTPEC 7 švédské společnosti Axis, která dominuje světovému trhu s IP kamerami. Procesor ARTPEC 7 dává interkomu 2N® IP Style skvělou obrazovou kvalitu a efektivní kompresi. Opravdu jen těžko byste hledali něco lepšího. Proč je špičková kamera s výkonným procesorem pro interkom tak důležitá?

Obraz jak nikdy

Znáte ty obrazy, kdy svítí návštěvníkovi do zad, a na odpovídací jednotce je jen černá silueta a oslnivé světlo za jejími zády? Na tento problém můžete s interkomem 2N® IP Style zapomenout. Interkom podporuje funkci WDR (wide dynamic range), která zesvětlí tmavé a ztmaví přesvětlené části obrazu. Jednoduše automaticky vyrovná rozdílnou světelnost v různých částech obrazu tak, aby byl krásně čitelný.

Barevný obraz i za šera

Další výhodou procesoru ARTPEC 7 je, že skvěle zachovává barevnost obrazu i za velmi špatných světelných podmínek. Při úplné tmě se interkom přepne do nočního režimu a kamera začne používat klasický IR přísvit. Kameru si navíc můžete libovolně nastavit ve webovém rozhraní interkomu, kde lze upravit vyvážení bílé, lokální kontrast, mapování tónů a maximální dobu expozice.

Nikdo se neschová

K dosažení nejlepšího možného obrazu potřebujete kromě výkonného procesoru také špičkové komponenty kamery a nadstandardní čočky. 2N® IP Style je osazen 5Mpx kamerou s maximálním rozlišením 2560×1920 px, respektive širokoúhlým rozlišením QHD (2560×1440 px). Mimořádně široké pozorovací úhly kamery (144° H, 126° V) pak znamenají, že rezident bude mít přehled opravdu o všem, co se děje přede dveřmi. Rezident dobře uvidí i návštěvníka, který zazvonil na interkom a pak se postavil před dveře.  Nebo někoho, kdo by se chtěl úmyslně postavit do slepého úhlu kamery.

Kamerou to nekončí

Všechny zmíněné vlastnosti se týkali kvality obrazu interkomu 2N® IP Style. Nicméně interkom není jen špičkový procesor a čočka kamery. V sérii článků vám představíme i další klíčové parametry naší vlajkové lodi: displej, GUI, kontrolu přístupu a odolnost. Ve všech těchto oblastech 2N® IP Style vyniká a definuje budoucí standardy videointerkomů.

Zvyšte prestiž, komfort a zabezpečení vašeho rezidenčního projektu

Instalujte prémiový interkom 2N® IP Style.

Objednat