07.10.2019 Firma

Ohlédněte se s námi za 2N Distributor Summit 2019!

Dva dny plné přednášek a prezentací nabitých novými trendy z oblasti rezidenčního trhu. Nechybělo ani představení nových produktů, které ukazují budoucnost interkomů a odpovídacích jednotek. Podívejte se, kam bude 2N směřovat a jak toho využít.

2N Distributor Summit si nenechalo ujít 70 distributorů z celého světa. Ti přiletěli do Prahy, aby mohli na vlastní oči vidět všechny úžasné novinky, které jim prezentoval přímo nejvyšší management firmy. My jsme od nich posbírali plno zajímavých postřehů a hodnotné zpětné vazby z trhu.

2N Distributor Summit se koná každý rok v centrále firmy v pražských Modřanech, a i letos se vše skvěle povedlo. Nechyběla exkurze návštěvníků do jednotlivých oddělení firmy, kde si prohlédli mimo jiné oddělení pro testování, vývoj nebo samotnou výrobu našich produktů.

Mezi pozvanými hosty nechyběl nový ředitel oddělení „New business“ Axisu Martin Andersen. Podle jeho slov byla organizace a obsah summitu na profesionální úrovni a moc se mu ve 2N líbilo.

Distributoři mohli od generálního ředitele 2N Michala Kratochvíla slyšet ambiciózní plán firmy na následující pětileté období. Chystáme se totiž stát lídrem mezi všemi interkomy v Evropě a Severní Americe.

Vůbec poprvé byly k vidění nové vlajkové lodě. Interkom 2N® IP Style s plně dotykovým 10" displejem a 7" odpovídací jednotka 2N® Indoor View. Jsme přesvědčení, že budou patřit díky svým vlastnostem k tomu nejlepšímu na trhu s přístupovými systémy. Ve videu uvidíte první prototypy. Pomalu s nimi počítejte ve svých projektech.

Další řečníci mluvili například o pro 2N velmi důležitém tématu – integracích. Jak využít integrace na rezidenčním trhu, ukázali jsme stále širší možnosti 2N® Partner API a představili projekt 2N Integration Hub. Co je 2N Integration Hub? To si zatím necháme pro sebe, ale máte se na co těšit.

A bylo toho mnohem víc. Mluvilo se o tom, proč je My2N tou nejlepší cloudovou platformou pro interkomy nebo jakou roli budou v budoucnu hrát systémy kontroly vstupu v rezidenčních a office budovách.

Děkujeme všem distributorům za účast a uvidíme se za rok!

Podívejte se na to nejzajímavější z 2N Distribution Summitu

Přehrát video