20.08.2021 Řešení

Nový katalog s řešeními, která musíte vidět

Specializujete se na kancelářské projekty? Zpracováváte projekt na parkoviště, recepci, výtah nebo více firem v jedné budově? Integrujete s jinými systémy? Pokud jste odpověděli aspoň jedou ano, nový katalog už nedáte z ruky.

Kolikrát jste se pozastavili nad složitým projektem kontroly přístupu v kancelářské budově? Už nemusíte prohledávat celý web, stačí vám jeden jediný katalog. Stránku po stránce s vámi projdeme moderní kancelářskou budovu od podzemní garáže až po poslední zasedací místnost. Pro každý scénář vám doporučíme vhodný interkom, přístupovou čtečku nebo odpovídací jednotku. A produktové novinky jako 2N® IP Style nebo 2N Access Unit M? Jsou tam, včetně jedné, kterou teprve připravujeme.

V katalogu najdete i rozměry produktu, jejich krytí, dostupné barvy a kompletní objednací čísla pro hlavní jednotku i příslušenství. „To je hezké,“ říkáte si, „ale jak poznám, že jste mi doporučili ten správný produkt?“ Nemusíte spoléhat na nás. Připravili jsme objektivní srovnávací tabulku IP interkomů a odpovídacích jednotek. Posoudit můžete sami.

Nezanedbejte ani poslední část katalogu. Najdete tam služby, které vám ušetří spoustu starostí a z klasického systému vykouzlí prémiovou službu pro vaše zákazníky. Příkladem lze uvést software pro hromadnou správu našich zařízení 2N® Access Commander nebo pokročilou automatizaci.

Zajímá vás nový katalog s řešeními pro kanceláře?

Ano, chci se podívat